Головна » Статті » Конференція_2016_12_8-9 » Секція_4_Технічні науки

ІННОВАЦІЙНІ МЕТОДИ ВЕНТИЛЯЦІЇ БАСЕЙНІВ

Скребець Анна

слухач магістратури

Науковий керівник : доц., к.н.т. Кузьмін О.В.

Національний університет харчових технологій

м. Київ

 

ІННОВАЦІЙНІ МЕТОДИ ВЕНТИЛЯЦІЇ БАСЕЙНІВ

 

У світі з'явилися нові технічні рішення по влаштуванню систем вентиляції басейнів на базі вентиляційних установок, які використовують для зниження вологості у приміщеннях басейнів при осушенні рециркуляційного повітря з дотриманням санітарних норм.

До складу осушувача входять холодильні контури, секція вентилятора, що фільтрує, секція і щит управління. Незалежні холодильні контури складаються зі спірального компресора, встановленого в окремому компресорному блоці, випарника, конденсатора для підігріву рециркуляційного повітря, пластинчастого конденсатора з нержавіючої сталі (для роботи з хлорованою водою), кислотостійкого фільтра-осушувача і реле захисту по високому і низькому тиску.

Осушувачі повітря можуть працювати в режимах підігріву води або підігріву повітря. Коли реалізується режим роботи установки з підігрівом води, компресор включається по сигналу датчика вологості. Теплота, отримана від роботи компресора в процесі осушення, використовується в теплообміннику підігріву води. При досягненні необхідної температури води система автоматизації направляє отриману теплоту в теплообмінник підігріву повітря. У режимі роботи з – підігрівом повітря, теплота в першу чергу використовується для підігріву повітря, і при досягненні заданої температури направляється в теплообмінник підігріву води.

Таким чином, поява нових систем вентиляції басейнів надає нові можливості для реалізації проектів з меншими трудовими і фінансовими витратами.

Категорія: Секція_4_Технічні науки | Додав: Admin (07.12.2016)
Переглядів: 191
Всього коментарів: 0